Skani kiaušinienė su špinatais keptuvėje

Kiaušinienė su špinatais – puiki paprastos kiaušinienės alternatyva. Joje gausu skaidulų, vitaminų ir mikroelementų. Paruoškite kiaušinienę su špinatais keptuvėje ir gausite sveikus pusryčius. O jei patiekalą papildysite sūriu, duona ir pomidorais – nebanalią ir greitą vakarienę.

Ingredientai
Porcijos: +2
Porcijoje
Kalorijos: 329 kcal
Baltymai: 18.06 g
Riebalai: 23.77 g
Angliavandeniai: 9.67 g
Gaminimas
25 min.Print
  • Smulkiai supjaustykite svogūną ir česnaką. Paruoškite špinatus: pašalinkite kietus kotelius, jei jų yra. Didelius lapus supjaustykite stambiais šiaudeliais, mažus lapus palikite kaip yra.
  • Įkaitinkite keptuvę ant vidutinės ugnies ir ištirpinkite sviestą. Sudėkite svogūną ir česnaką ir nuolat maišydami kepkite, kol suminkštės.
  • Į keptuvę suberkite špinatus ir maišydami kepkite 5-6 minutes, kol dugne esantis skystis visiškai išgaruos. Pabaigoje pagardinkite druska ir pipirais.
  • Kiaušinienė su špinatais keptuvėje
    Mentele padarykite 4 duobutes špinatuose ir į jas įmuškite kiaušinius. Pagardinkite druska ir pipirais. Uždenkite keptuvę dangčiu 2-3 minutėms, kad kiaušinių baltymai sukrekėtų. Nuimkite keptuvę nuo ugnies ir sudėkite kiaušinienę su špinatais į lėkštes.

Pagal šį receptą galite pagaminti kitą kiaušinienės su špinatais versija, kuri puikiai tiks vakarienei. Kai špinatai bus paruošti, suberkite į keptuvę smulkiai sutrupintą fetos sūrį ir kubeliais supjaustytus pomidorus.

Pasidalink su draugais
Įvertinimas
( 1 assessment, vid. 55 )
ŠeimosReceptai.lt
Parašykite komentarą

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: