Jautienos befstrogenas su spagečiais viename puode

Šis befstrogeno receptas ne visai įprastas, tačiau tikrai vertas dėmesio. Vos per 40 minučių su minimumu ingredientų galėsite pagaminti skanų jautienos befstrogeną su spagečiais. Viską gaminsime vienoje keptuvėje, todėl ir tvarkymo po visko bus nedaug.Ingredientai
Porcijos: +4


Gaminimas
40 min.Print
 • Jautienos befstrogenas su spagečiais viename puode
  Pirmiausiai išmuškite jautieną ir supjaustykite 2-2,5 cm storio juostelėmis. Pjaustyti mėsą būtina išilgai raumens skaidulų.
 • Gilioje keptuvėje įkaitinkite alyvuogių aliejų ir apkepkite jame smulkiai supjaustytą svogūną, kol taps permatomas. Tada pridėkite jautienos juosteles ir gerai apkepkite iš visų pusių.
 • Jautienos befstrogenas su spagečiais viename puode
  Pasūdykite, pabarstykite pipirais bei įdėkite smulkiai supjaustytus česnakus. Pridėkite miltus ir pomidorų padažą, sumaišykite ir užpilkite vandeniu bei grietinėle. Kad befstrogeno skonis būtų turtingesnis, galite pakeisti vandenį daržovių arba vištienos sultiniu.
 • Jautienos befstrogenas su spagečiais viename puode
  Kai skystis užvirs, dar kartą viską sumaišykite ir pridėkite spagečius.
 • Uždenkite keptuvę dangteliu ir virkite spagečius apie 10 minučių. Tada nuimkite dangtelį, gerai viską sumaišykite ir virkite dar apie 5 minutes, leisdami išgaruoti skysčiui.
 • Jautienos befstrogenas su spagečiais viename puode
  Nuimkite keptuvę nuo ugnies ir greitai sumaišykite jautieną ir makaronus su grietine. Papuoškite befstrogeną šviežiomis petražolėmis bei pagardinkite pipirais. Skanaus!Pasidalink su draugais
Įvertinimas
( 1 assessment, vid. 55 )
ŠeimosReceptai.lt
Parašykite komentarą

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: