Tobuli benedikto kiaušiniai

Benedikto kiaušiniai yra vienas iš tų patiekalų, kurių gaminimas atrodo žymiai sudėtingesni, nei yra iš tikrųjų. Šiame recepte rasite porą patarimų, kurie padės supaprastinti ir pagreitinti visą procesą bei užtikrins tobulą rezultatą.Ingredientai
Porcijos: +1
Porcijoje
Kalorijos: 461 kcal
Baltymai: 6.79 g
Riebalai: 47.50 g
Angliavandeniai: 1 g


Gaminimas
30 min.Print
 • Tobuli benedikto kiaušiniai - ingredientai
  Benedikto kiaušinių gaminimas prasideda visai ne nuo pačių kiaušinių, o nuo klasikinio Hollandaise padažo. Jis kažkiek panašus į majonezą, tačiau šis olandiškasis padažas gaminamas su sviestu ant garuojančio puodo su vandeniu.
 • Padėkite tinkamo skersmens dubenį ant puodo su verdančiu vandeniu. Įsitikinkite, kad verdantis vanduo neliečia dubens dugno. Suplakite du kiaušinių trynius, į juos įpilkite 1/4 arbatinio šaukštelio vyno acto ir toliau plakite trynius, po truputi įmaišydami į juos nedidelius sviesto kubelius.
 • Hollandaise padažas prie benedikto kiaušinių
  Šalto sviesto gabaliukai padeda tolygiai atvėsinti kiaušinių trynius ir pasiekti tobulos padažo konsistencijos. Plakite nesustodami, kol įdėsite visą sviestą. Pagardinkite padažą druska ir pipirais pagal skonį. Taip pat galite įpilti dar šiek tiek acto. Pagaminto padažo konsistencija turi būti pakankamai tiršta.
 • Hollandaise padažas prie benedikto kiaušinių
  Hollandaise padažas patiekiamas šiltas, todėl nuėmus puodą nuo ugnies, dubenį su padažu galite palikti ant puodo.
 • Tobuli benedikto kiaušiniai
  Dabar turime pagaminti pačius benedikto kiaušinius. Užvirinkite vandenį, įberkite druskos ir įpilkite likusį vyno actą. Įmuškite kiaušinį į puodelį ir prineškite jį prie paties vandens paviršiaus, atsargiai supilkite kiaušinį į vandenį ir sumažinkite ugnį, kad vanduo neburbuliuotu.
 • Norint pasiekti idealią benedikto kiaušinių formą, nereikia specialiai daryti sūkurio, nes kylantys iš dugno oro burbuliukai atskirs vandeningą baltymų dalį ir suapvalins kiaušinį.
 • Pašalinkite baltymų putas ir visas gijas. Padėkite kiaušinius ant popierinio rankšluosčio, kad pašalinti drėgmės perteklių.
 • Tobuli benedikto kiaušiniai
  Paskrudinkite duoną arba bandeles, ant viršaus padėkite kumpio, benedikto kiaušinį ir užpilkite Hollandaise padažu. Pagardinkite žalumynais ir valgykite kol neatšalo. Skanaus!Pasidalink su draugais
Įvertinimas
( 1 assessment, vid. 55 )
ŠeimosReceptai.lt
Parašykite komentarą

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: