Cuba Libre kokteilis

Cuba Libre kokteilis yra labai paprastas ir vienas populiariausių alkoholinių kokteilių pasaulyje. Jo sudėtyje yra tik du komponentai. O atsirado jis XIX-XX a. sandūroje Kuboje, vykstant karui už nepriklausomybę nuo Ispanijos. Kokteilio pavadinimas yra sukilėlių šūkis: „Už laisvą Kubą!”

Kokteilio sudėtis gana simboliška – kubietiškas romas maišomas su kultiniu amerikietišku gėrimu, o, kaip žinia, Kubos išlaisvinimas daugiausia yra amerikiečių kariuomenės nuopelnas. Kokteilyje juntamas žaliųjų citrinų ir kolos skonis su lengvu karameliniu romo prieskoniu.

Kokteilio Cuba Libre stiprumas – 15-17%.

Ingredientai
Porcijos: +1
Porcijoje
Kalorijos: 155 kcal
Baltymai: 0.00 g
Riebalai: 0.00 g
Angliavandeniai: 11 g
Gaminimas
5 min.Print
  • Tradiciškai Cuba Libre kokteiliui naudojamas baltasis romas. Nėra prasmės pirkti brangų romą, nes jo skonį užgožia Coca-Cola. Abu ingredientai turėtų būti šalti.
  • Pripildykite žemą, plačią stiklinę ledu ir įpilkite romo.
  • Įpilkite į stiklinę Coca-Cola.
  • Įmeskite į kokteilį dvi žaliųjų citrinų skilteles, kad saldžiąją kolą papildytumėte gaivinančiu citrusiniu skoniu. Poveikis bus dar stipresnis, jei į kokteilį įspausite šiek tiek sulčių. Įdėkite į stiklinę šiaudelį.
  • Cuba Libre kokteilis
    Alkoholinis kokteilis Cuba Libre paruoštas. Nepaisant atrodančio gėrimo lengvumo, jį reikėtų gerti atsargiai, nes Coca-Cola sudėtyje esantis anglies dioksidas didina alkoholio patekimą į kraują.

Dėmesio! Alkoholio vartojimas kenkia jūsų ir jūsų šeimos sveikatai ir gerovei!

Pasidalink su draugais
Įvertinimas
( 1 assessment, vid. 55 )
ŠeimosReceptai.lt
Parašykite komentarą

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: